Youtube Dislike Satın Al

Youtube dislike satın alarak videolarınızdaki etkileşimi arttırabileceğinizi biliyor muydunuz? Her YouTube videosunun altında, beğenme ve beğenmeme simgeleri vardır. Bir videoyu beğenmediyseniz beğenmeme butonuna basıp içerik hakkında ne düşündüğünüzü yorum kısmına yazabilirsiniz. Adı beğenmeme olsa da, yine de bu etkileşim olarak kabul edilir ve videoların izlenmesi açısından faydalıdır.

Birçok YouTuber, hesapları, videoları ve kısa videoları için beğenmeme satın alır. Bunu videolarınız için de sağlayabilirsiniz. İlk başta olumsuz gibi görünse de dislike etkileşim oranları açısından çok yararlıdır.

Youtube Dislike Nedir?

Beğeniler bir videonun istatistiklerini iyileştirdiği gibi, beğenmemeler de görünüşte tam tersini yapar. YouTube aramalarında rakiplerinizi geçmek için videolarını beğenmemek iyi bir fikir gibi görünebilir.

Etkileşim oranı artışı açısından, dislike sahip olmak, beğenilere sahip olmakla aynı şeyi yapacaktır. YouTube algoritması, beğenileri ve beğenmemeleri eşit olarak görüyor. Beğenme veya dislike, olumlu olsun ya da olmasın, izlendiğiniz anlamına gelir. İnsanların sizin ve kanalınız hakkında konuşmasını sağlayabilirseniz, başarılısınız demektir. Youtube dislike satın alarak beğenmeme sayısı arttıkça videolarınızın popülaritesi artacaktır. YouTube'da veya Shorts'ta dislike satın almanın bir başka avantajı da YouTube'un bunları tespit edememesidir.

Neden Youtube Dislike Almalıyım?

Beğenmeler ve dislike, YouTube'daki etkileşimin bir parçasıdır ve bir videonun hem beğenileri hem de beğenmemeleri varsa, aramalarda daha üst sıralarda yer alma şansı artacaktır. Youtube dislike satın almanız sizi ön plana çıkaracaktır. Ayrıca izleyiciler dislike sayılarınızı gördüğünde kanalınızın daha gerçekçi göründüğünü düşünebilirler.

YouTube videolarınızı popüler hale getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. İçeriğinizden kaç kişinin hoşlanmadığını gösteren bir ölçüm olan dislike satın almanız gerektiğini neden merak ediyor olabilirsiniz. Videolarınızı kötüymüş gibi göstermekten korkabilirsiniz. Bunun önemli bir risk olduğu konusunda herkes hemfikirdir. Ancak dislike sayısının faydası daha önemlidir.

YouTube algoritması, videoları görüntüleme sayıları, beğeniler, beğenmemeler, ortalama izlenme süresi ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı kriterlere göre sıralar. Bu etkenlerin tümü, videonuzu arama sonuçlarında en üst sıralara çıkaracak kritik ölçümlerdir. Bu nedenle, mükemmel bir kanala sahip olmak için bu sayıları yeterli derecede arttırmalısınız.