İnstagram İGTV İzlenme Satın Al

Sosyal medya içerikleri içinde videolar en çok tercih edilen kategori haline geliyor. İnstagram, kısa bir süre önce kullanıcıların videolarını takipçileriyle paylaşmasına olanak tanıyan ve bir video özelliği olan IGTV'yi tanıttı. Platformda her gün artan video içeriği sayısıyla birlikte, içerik oluşturucular arasında izlenme almak için zorlu bir rekabet var. Videonuz izlenmeden İnstagram'ın algoritması, videolarınızı ön plana çıkarmaz, böylece videonuzu kimse izlemez. Ancak, İnstagram İGTV izlenme satın alarak, platformdaki ön plana çıkma şansınızı hızlı bir şekilde artırırsınız. İnstagram’da bir videonuz 3 saniyeden fazla izlenirse bu görüntüleme olarak sayılıyor. TakipciSarayı videolarına 3 saniyeden fazla izlenmeler göndererek içeriklerinizin etkileşim almasını sağlar.

İGTV İzlenme Nedir?

IGTV videolarınızın izlenme sayısı, platformda takipçilerinizi büyütmek istiyorsanız en çok ihtiyaç duyulan bir istatistiktir. İnstagram’daki rekabet o kadar yüksektir ki, videolarınızda yeterli izlenme sayısı yoksa hiç kimse o video ile karşılaşmayabilir. İnsanların videolarınızı keşfetmeye başlamasını uzun zaman beklemek yerine, ön plana çıkmaları için İnstagram İGTV izlenme satın alabilirsiniz. Videolarınızın görüntülenmesiyle İnstagram algoritması, videoyu iyi bir içerik olarak algılayacak ve birçok kişiye göstermeye başlayacaktır. Bununla birlikte, İnstagram kullanıcıları videonuzu izlemek isteyecekler çünkü diğer birçok kişinin videonuzu izlediğini göreceklerdir. Çok izlenen videolar insanlarda bir merak uyandırdığı için sürekli izlenme alırlar.

Neden İnstagram İGTV İzlenme Satın Almalıyım?

İnstagram'da hesabınızı büyütmek ve videolarınızı geniş kesimlere izletmek istiyorsanız İGTV izlenme satın alabilirsiniz. Videolara platformda daha fazla etkileşim aldırmak için ihtiyaç duyduğunuz sosyal kanıtı sağlamak çok önemlidir. Bu sosyal kanıt ise yüksek kaliteli görüntülemeler (3 saniyeden fazla) ile elde edilir.

Ne kadar güzel içerikler üretirseniz üretin, videonuz izlenmezse İnstagram'da kimse sizi beğenmeyecek ve takip etmeyecektir. Bir video aracılığıyla sergilemek istediğiniz bir yeteneğiniz veya markanız varsa bunu yapabilirsiniz. Ancak yeterli takipçiniz yoksa videolarınız izlenmeyecektir ve yeterli etkileşimi almayacaktır. İzlenmeyen videolar İnstagram tarafından da ön plana çıkarılmaz.  Ayrıca kullanıcılar videonuzun izlendiğini fark ettiğinde, izlemeye daha meyilli olurlar ve bu sayede İnstagram'da içeriğinizi daha fazla kişiye sergileyebilirsiniz.