Takipci360 Sipariş İade ve İptal Şartları
Takipci360 tarafından sunulan hizmetler tamamıyla otomatik sistemler üzerinden sunulmakta olup otomasyon sistemlerimiz şirketimizin politika ve şartlarına uygun olarak düzenlenmiştir.
Sistemlerimize ve şirketimizin koşul ve/veya şartlarına uygun olarak ürün ve hizmetlerin iptal, iade şartları aşağıda düzenlenmiştir.
1- Takipci360'ın  sunmuş olduğu sosyal medya hizmetleri (takipçi, beğeni, yorum vb.) tamamıyla otomatik sistemler üzerinden sunulmaktadır.
2- Sistemler tarafından otomatik olarak başlatılan siparişlerde firmamızın politika ve şartları gereğince iptal ve/veya iade yapılamamaktadır.
3- Oluşturmuş olduğunuz siparişler tamamlanmadan müşterinin farklı bir firma ve/veya site üzerinden aynı hizmeti satın almasında doğacak olan bütün sorumluluk müşteriye aittir.
4- Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerde ilgili sosyal medya şirketleri tarafından yapılan güncelleme, sipariş oranında düşüş ve hesabınızın kapanmasından doğacak olan sorumlulukları firmamız kesinlikle kabul etmemektedir.
5- Takipci360'a  yapılan ödemelerde herhangibi bir hukuki ve/veya ödeme sağlayıcısından gelen red, talep olduğu taktirde Takipci360 siparişinizi iptal etme hakkına sahiptir.
6- Aynı anda farklı firmalar ve/veya siteler üzerinden oluşturduğunuz siparişlerde beklenen ve/veya sipariş verilen tutarda takipçi, beğen, yorum gelmemesi durumunda iade durumu mümkün değildir.
7- Müşteri Takipci360'a vermiş olduğunuz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu doğrulamak ile mükelleftir. Bu sebepten dolayı ortaya çıkan sorun, problemlerden Takipci360 sorumlu tutulamaz.
8- Takipci360'a yapılan ödemeleri iade etmemektedir yapılan ödemeler site içi farklı bir hizmette kullanılması ve/veya kupon olarak geri alınması mümkündür.