instagram takipçi hilesi nasıl yapılır

instagram takipçi hilesi nasıl yapılır


İnstagram’dahi tanınırlığını çoğaltmak, ürünlerini daha geniş bir kitleye sunmak için en mühim faktör takipçidir. Zira ne kadar takipçiniz varsa, kullanıcıların size olan güveni de o kadar artmaktadır. Ayrıca yüksek takipçili bir hesap, başka kullanıcılarda o hesabın sevildiği izlenimini uyandırmaktadır. Bu dahi hem takipçi artım süratini, üstelik beğenileri yükseltmektedir.

Peki, İnstagram takipçi ilave için neler yapılabilir? Bunun için kullanıcıların tercih edebileceği iki usul vardır. Bunlar, naturel yollar ve takipçi satın almaktır. Her ikisinin uygulanma biçimi değişiklik gösterir. İnstagram takipçi satın alma hizmetleri her daim hileden daha güvenilirdir.

1.     İnstagram Üzerinde Düzenli Paylaşımlar Yapmak
Güvenilir takipçi hilesi, size çok kısa sürede hesabınızın lüzum duyduğu takipçileri kazandırmaktadır. Normal koşullarda takipçi çoğaltmak için pekçok kurala dikkat etmeniz gereklidir. Bunlardan ilki, tertipli paylaşım yapmaktır.

İnstagram içerisinde bulunan her kullanıcı, takip ettiği sayfalardan tertipli paylaşımlar görmek ister. Ancak bunların hepsinin, nitelikli olması gereklidir. Zira periyodik vakitlerde, niteliksiz paylaşım uygulamak size takipçi kaybettirecektir.

Bununla birlikte yalnızca karışık paylaşım uygulamak negatif tesir göstermeyecektir. Aynı vakitte paylaşımlar arasında çok kısa – uzun süreler olması dahi benzeri hali meydana çıkaracaktır. Zira yapmanız gereken, kullanıcıların dikkatini kaçırmadan ve onları soğutmadan, tertipli bir paylaşım aralığı bulmaktır.

Hatırlamanız gereken, takipçilerinizin fazlası vakit paylaşımların kesilme sebebiyle ilgilenmediğidir. Zira onlar için farklı bir sayfayı tercih etmek yalnızca saniyeler sürer. Ancak bu vaziyet, sizin için alın teri ve vakit kaybıdır.

2.     İnstagram Üzerinde Kaliteli Paylaşım Yapmak
İnstagram takipçi hilesi 2020 kapsamında, takipçileri naturel yoldan çoğaltmak için bir başka madde nitelikli paylaşımlardır.

Her İnstagram kullanıcısı, akışında yüksek çözünürlükte fotoğraflar, videolar, hikâyeler görmek arzu etmektedir. Eğer buna düzen sağlamazsanız, takipçileriniz artmayacaktır. Aynı vakitte zaman içerisinde kalitenizin azalması dahi takipçilerinizi düşürecektir.

Bu sebeple çekim yaptığınız cihazların, yüksek çözünürlükte olması gereklidir. Dolayısıyla her şeyden evvela kameralarınızı hoş seçmek lâzımdır.  Unutmamanız gereken, paylaşımlarınızın orijinal olmaması halinde çözünürlüğün tesiri bulunmadığıdır.

3.     İnstagram Paylaşımlarını Özgün Yapmak
İnstagram’dahi bulunan pekçok sayfa ve ünlü adayı vardır. Takipçi çoğaltmak, bunların hepsinin esas amaçları arasındadır. Zira takipçiler arttıkça, tanınırlık dahi orantılı olarak yükseltmektedir.

Bunu sağlamak için her paylaşımınız orijinal olması gereklidir. Eğer farklı hesaplardan kopyalama yöntemine gider iseniz, takipçi artışı sağlanmayacaktır. Zira İnstagram, epey hareketli bir platformdur. Paylaşımlarını kopyaladığınız bir şahıs kısa zaman içerisinde durumdan haber olacaktır. Aynı vakitte takipçiler de o sayfaya denk geldiği zaman, kimin kopyalama yaptığını ayrım edebilecektir.

Zira ufak bir tarih karşılaştırması, hali tamamıyla açıklayacaktır. Dolayısıyla gelişigüzel ve gelişigüzel paylaşım uygulamak, hiç bir vakit çözüm değildir. Paylaşım yapılmadan evvela plan yapılmalıdır.

4.     Planlı Şekilde Paylaşımlar Yapmak
Planlı şekilde bölüşmek, tertipli gönderilere benzemekle birlikte farklı iki kavramdır. Zira burda hafta içerisinde hangi gönderileri, nasıl ve hangi saatlerde paylaşacağınız daha öne çıkmaktadır.

Birbirine benzeyen gönderiler, her ne kadar orijinal olsa dahi takipçilerinizde bir süre sonra sıkılma meydana çıkaracaktır. Ayrıca haricen sizi gören bir şahıs de vakitli benzeri şeyler paylaştığınız hissine kapılacaktır. Böylece takipçi ilave hızınız evvela düşecek, sonra dahi eksilmeye başlayacaktır.

Dolayısıyla tavsiye edilen, ilk olarak haftada kaç gönderi paylaştığınızı hesaplamaktır. Ardından gönderilerin her biri, farklı konularda orijinal içerikler olması gereklidir. Böylece kullanıcılar, benzeri şeyleri yineleme görmek yerine farklı paylaşımlar bulacaktır.

Paylaşım yapma saatiniz de büyük bir ehemmiyet sahibidir. Eğer çalışma saatlerinde paylaşımlar yaparsanız, çalışan kesim sizi görse ve hoş bulsa dahi takip etme fırsatı bulamayacaktır. Uygun vakit bulana kadar dikkatini de kaybedeceği için potansiyel takipçileriniz kaybedilecektir.

Aynı vakitte iş vakitlerinde yaptığınız paylaşımlar, kendi takipçileriniz yönünden dahi az zevk alacaktır. İnstagram sonsuz takipçi hilesi püf noktaları arasında bunun açıklaması epey kolaydır; takipçiniz esasen gördüğü için ona yineleme bakmayacak, böylelikle zevk bırakmayacaktır. Bu dahi keşfete düşme hızınızı etkileyecektir.

Ancak her bireyin evde olduğu yahut elverişli bulunduğu akşam saatlerini tercih ederseniz, insanlar sizi daha iyi takip edebilecektir. Zira bu saatlerde sosyal medyanın tüketimi dahi artmaktadır.

5.     İnstagram Paylaşımların Etiketler Eklemek
600 takipçi hilesi için bir püf nokta istiyorsanız, bunun bir çözümü de etiket yazmaktır. Etiketler, belli konulara ilişkin gönderilerin, bir başlık durumuna toplanmasını söylem etmektedir. Dolayısıyla gönderilerinizin, binlerce ara sıra de milyonlarca kullanıcıya eş vakitli ulaşması söz konusudur.

Bunun için tek yapmanız gereken, konunuzla alakalı en çok sarfedilen etiketleri tespit etmek, sonrasında dahi paylaşımlara eklemektir. Ancak unutmamanız gereken, İnstagram’ın ilgisiz etiket tüketimine büyük ehemmiyet verdiğidir. Dolayısıyla gelişigüzel etiket kullanmak size çözüm getirmeyecektir.

Doğru bir etiket tüketimi, gönderilerinizi bu başlık altında gösterime sunacaktır. Eğer paylaşımlarınız kaliteliyse, gören kullanıcıların bir bölümü sizi takibe ekleyecektir.

Tüm maddeler, takipçi sayınızı çoğaltmak için kullanabileceğiniz, naturel yöntemler arasındadır. Ancak burada sahip olunan olan pekçok risk vardır. Bu sebeple kullanıcıların büyük bir kesimi, satın alma yöntemlerini tercih etmektedir.

İnstagram’dahi Doğal Takipçi Arttırmanın Dezavantajları Nelerdir?
Doğal takipçi arttırmanın ilk ve en büyük sorunu, kullanıcıların daimi olmamasıdır. Zira bir süre sonra pekçok takipçi, size olan dikkatini naturel nedenlerden kaybetmektedir. Bunun için yapılacak hiç bir çözüm de bulunmamaktadır. Yalnızca nitelikli ve orijinal içeriklerle bu süreç azıcık daha uzatılmaktadır. Takipçi kayıpları devamlı yaşandığı için hesaplar, büyüme de göstermemektedir.

Ayrıca yukarda saydığımız püf noktalar, gerçekte pekçok kullanıcı yönünden dikkat edilmektedir. Bunun en bariz örneği, İnstagram keşfet alanında görülmektedir. Zira burada rastgele bir sayfa açıldığında, bu kurallara tamamıyla uyduğu gözlemlenmektedir. Dolayısıyla hesaplar arasında bir rakiplik de yaşanmaktadır.

Ancak bu rekabetin arasından sıyrılmak çoğunlukla muhtemel olmamaktadır. Zira her hesap bahsetmiş olduğumuz gibi takipçi kayıplarına maruz kalmaktadır. Bu dahi bir süre sonra sanki rutin durumuna gelmektedir.

Her ne kadar takipçiler uzun sürede elde edilse de yitirmek, yalnızca saniyeler alabilmektedir. Nedeniniz ne olursa olsun, niteliksiz paylaşımlar takipçiler arasında hoş karşılanmamaktadır.

Bu gibi nedenlerden ötürü pekçok kullanıcı, İnstagram 1000 takipçi hilesi gibi yöntemlerle, satın almaya gitmektedir. Zira bu teknikte dilenen takipçi adedi, uzatmadan, kısa sürede gelmektedir. Bu vaziyet bunun yanı sıra rakiplerin arasından kısa sürede yükselmeyi karşılamaktadır. Böylece sizi gören başka takipçiler, bilindik olduğunuzu düşünerek takibe alabilmektedir.

İnstagram Takipçi Satın Alma
İnstagram 7000 takipçi hilesi satın alabilmek, size kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz takipçileri karşılamaktadır. Doğal yoldan elde ettikleri takipçilere göre daha güvenilen olduğu için sayfanızda bir esas oluşturmanıza müsaade vermektedir.

Sitemiz yönünden sunulmakta olan güvenilen takipçi hilesi, hesabınızı güvenilir yollardan, hiç bir problemle karşılaşmaksızın geliştirmenizi karşılamaktadır. Güçlü bir altyapı ile verdiğimiz servislerimiz, hesap güvenliğinizi riske atmamaktadır.

İnstagram sonsuz takipçi hilesi, sitemizden dilediğiniz sayıda elde edilebilir. Bunun için tek yapmanız gereken sitemize girerek, sipariş oluşturmaktır. Eğer rastgele bir sorunuz yahut aklınıza takılan mevzu mevcutsa, sitemiz 7 gün 24 saat açılmış kanallar bulundurmaktadır. Bunları görüşme ederek sorabilir, hemen yanıt temin edebilirsiniz.